IT w służbie zdrowia

Informatyzacja, wykorzystanie technologii informacyjnych, obejmuje sektor ochrony zdrowia w coraz większym stopniu. Pozwalają one nie tylko udoskonalać diagnostykę i procesy leczenia, ale i usprawnić przepływ informacji medycznych oraz ich dostępność i oczywiście optymalizować koszty w placówkach medycznych. Na wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w ochronie zdrowia zyskują wszyscy – lekarze, mogący skuteczniej wykonywać swoje obowiązki, personel medyczny działający sprawniej oraz pacjenci, którzy nie tylko szybciej rozwiążą swoje problemy, ale i często nie będą w tym celu musieli wychodzić ze swoich domów. O nowoczesnych rozwiązaniach wspierających sektor ochrony zdrowia można przeczytać w raporcie IT w Służbie Zdrowia 2014.

W raporcie:

- Więcej na temat elektronicznej dokumentacji medycznej

- Rozwiązania IT dla menedżerów służby zdrowia

- Informatyka wspierająca pracę personelu medycznego

- Polski robot medyczny Da Vinci

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.