Cisco Email Security

Współczesne usługi poczty elektronicznej takie jak takie jak Gmail oraz Microsoft Exchange dostarczają wbudowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Niektórzy postrzegają je jako wystarczające, ale nie powinni. Mobilność, chmura obliczeniowa oraz zaawansowane ataki zwiększają liczbę zagrożeń dystrybuowanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Opóźnienia w powszechnie stosowanych rozwiązaniach chroniących przez zagrożeniami w poczcie przychodzącej mają kilkugodzinne bądź dniowe opóźnienia, które przekładają się na niebezpieczeństwo dla całej organizacji. Przeczytaj opracowanie firmy Cisco i dowiedz się więcej na temat zapewnienia bezpieczeństwa poczty elektronicznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.