Złośliwe oprogramowanie dla bystrzaków

Złośliwe oprogramowanie przekształciło się w wysublimowane aplikacje sieciowe, a w rezultacie zmieniło także świat bezpieczeństwa teleinformatycznego i sposób w jaki dokonywane są ataki. Współczesne zagrożenia są bardzo dobrze ukryte przed tradycyjnymi zabezpieczeniami jednocześnie charakteryzują się przemyślaną budową, elastycznością i skalą działania, które do tej pory były niespotykane w złośliwym oprogramowaniu. Zabezpieczenie się przed tym zagrożeniem wymaga holistycznego podejścia do bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Przeczytaj niniejszego ebooka i poznaj szczegółową analizę współczesnych ataków oraz zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania, a także braki występujące w niektórych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa. Opracowanie przedstawia również możliwości współczesnych firewalli i najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.