Przenieś Windows Mobile na dowolne urządzenie

Sprostanie zapotrzebowaniu na sprawny dostęp mobilny staję się kluczowe dla zapewnienia efektywności pracowników, tymczasem działy IT muszą stawić czoła skomplikowanemu wyzwaniu mobilności. Możliwość przeniesienie aplikacji i pulpitów z Windows na urządzenia mobilne ma wiele zalet, ale różnorodność urządzeń mobilnych zarówno pod względem typu jak i platformy sprawia, że stworzenie rozwiązania, które sprosta wszystkim oczekiwaniom pracowników jest bardzo skomplikowane.

Dowiedz się jak rozwiązania do wirtualizacji aplikacji i pulpitów pozwalają rozwiązać ten problem dzięki uproszczeniu dostępu do aplikacji w ich obecnej w formie. Zalety przeniesienie Windows na urządzenia mobilne to m.in. korzyści związane z bezpieczeństwem, zarządzaniem i utrzymaniem infrastruktury.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.