Urządzenia mobilne: nowy cienki klient

Natura przedsiębiorczości pozostaje niezmienna, ale narzędzia pracy zmieniają się znacząco. We współczesnych firmach wykorzystywane są smartfony, tablety, notebooki i wiele innych urządzeń, które nie istniały jeszcze kilka lat temu. Nie dziwi, więc fakt, że w ślad za zmianą urządzeń klienckich przedsiębiorstwa muszą zmienić dotychczasowy model funkcjonowania oparty o komputery PC. Otworzyć się na urządzenia mobilne ze względu na niższe koszty i większe możliwości scentralizowanego zarządzania.

Zachęcamy do przeczytania raportu IDC i poznania wskazówek dotyczących wykorzystania cienkich klientów oraz wirtualizacji desktopów we współczesnych przedsiębiorstwach.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.