Dzierżawa serwerów Dedykowanych

ATMAN EcoSerwer to nowa, atrakcyjna oferta fizycznych serwerów dedykowanych, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych lub intranetowych. Serwery oferowane są wraz systemem operacyjnym, wsparciem serwisowym i gwarancją SLA (Service Level Agreement). Oferujemy markowy, wydajny sprzęt pochodzący od najlepszych dostawców, przetestowany w naszych laboratoriach i objęty pełną gwarancją ATMAN-a. Profesjonalna serwerownia ATMAN zlokalizowana w Polsce, bezpośrednie łącza do ponad 1000 operatorów, przepustowość 100 Mb/s, najniższe opóźnienia pakietów, redundancja zasilania, pełne bezpieczeństwo fizyczne, monitoring i narzędzia do zdalnego zarządzania serwerem — wszystko to objęte gwarancją SLA.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.