Kariera w IT 2013

Przedstawiamy drugą edycję raportu poświęconego rynkowi pracy dla specjalistów IT. W tym roku prezentujemy mapę zarobków na 67 stanowiskach w branży IT, w 4 kategoriach: wyższe kierownictwo, sprzedaż i operacje, rozwój aplikacji oraz utrzymanie infrastruktury i aplikacji. Opisujemy także trendy na rynku pracy, doradzamy jak wykształcić w sobie umiejętności miękkie i dlaczego są tak ważne w pracy specjalistów IT. Zwracamy też uwagę na nowe problemy: informatyków 50+, którzy poszukują swojego miejsca na rynku pracy; jak również motywowania i zwiększania zaangażowania pracowników, zwłaszcza młodych, w niestabilnych czasach, jakie dziś mamy ze względu na kryzys finansów publicznych w Europie. To tylko kilka z wielu artykułów w naszym raporcie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.