Przewodnik po rynku szkoleń IT

Szkolenie szkoleniu nierówne, a wybór najlepszego kursu czy programu certyfikacyjnego jest niełatwy. W raporcie Polski Rynek Szkoleń IT skupiliśmy się na przedstawieniu najlepszych praktyk związanych z kształtowaniem polityki szkoleniowej, wyborem najbardziej perspektywicznych kierunków rozwoju kompetencji pracowników i efektywnych programów szkoleniowych. Zadzwoniliśmy też do ponad 100 polskich firm z pytaniami na temat ich potrzeb szkoleniowych w zakresie IT. Wyniki opisujemy w tym raporcie. Odpowiadamy też na pytania: Czy lepiej we własnym zakresie przeszkolić pracowników pod kątem poszukiwanych kompetencji, niż poszukiwać specjalistów poza firmą? W jakie technologie i certyfikaty warto zainwestować, jeśli nasz rynek pracy dla specjalistów IT będzie podążał śladami wyznaczonymi przez państwa zachodnie?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.