Pulpity nawigacyjne łatwe jak Google

Jak można wykorzystać Google do stworzenia lepszych kokpitów analitycznych w narzędziach BI? W świecie biznesu, odnajdywanie informacji, szukanie odpowiedzi i wykonywanie analiz mogą być naprawdę frustrującymi zajęciami. Zamiast intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji, otrzymujemy nieelastyczne wyniki w formie statycznych raportów lub zrzutów ekranu. Jeżeli chcemy dalej szukać odpowiedzi na własną rękę, zmagamy się z jeszcze bardziej skomplikowanymi narzędziami lub antycznymi arkuszami kalkulacyjnymi. Nawet IT bywa zaskoczone ograniczeniami tradycyjnych systemów BI.

Teraz, statyczne, nieelastyczne zrzuty ekranów i niezrozumiałe raporty są zastępowane intuicyjnymi kokpitami menedżerskimi, które pozwalają użytkownikom na kliknięcie w dany punkt w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji, krojenie i łącznie danych bez ograniczeń i samodzielne wykonywanie analizy typu „what if”.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.