Nowa odsłona IT dla menedżerów i biznesu

Cloud computing zmieni podejście CIO do informatyki, wymusi przekształcenia nie tylko w działach IT, ale w całej organizacji. Stanie się tak dlatego, iż cloud computing to coś więcej niż tylko technologia. To zupełnie nowe spojrzenie na informatykę i pozycję IT w biznesie. Świat rozwiązań informatycznych staje się coraz bardziej skomplikowany i rozbudowany, a przez to coraz mniej efektywny i elastyczny. Sposób funkcjonowania usług i modele biznesowe powodują, że rozwiązania i usługi nierzadko są dedykowane niepodzielnie do zaadresowania ściśle określonych potrzeb biznesowych. Wciąż jeszcze informatyka kojarzona jest z „generatorem kosztów” i postrzegana nie jako narzędzie w biznesie, ale jako swego rodzaju „zło konieczne” wspierające biznes.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.