Zintegrowane systemy składowania danych - EMC Celerra

Proste i efektywne rozwiązanie dzięki któremu możesz konsolidować, tworzyć kopie zapasowe, odzyskiwać dane, archiwizować oraz chronić pliki oraz aplikacje, a wszystko to z poziomu jednego urządzenia? Przekonaj się, że uproszczenie składowania i zarządzania danymi jest możliwe. Niezależnie od wielkości Twojego środowiska, potrzebujesz odpowiedniego systemu przechowywania danych, który będzie mógł spełnić obecne potrzeby Twojej firmy, a jutro ułatwi jej dalszy rozwój. EMC dostarcza zintegrowane platformy składowania danych EMC Celerra. Szeroka gama dostępnych modeli sprawia, że odpowiedni produkt znajdą tu zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa i instytucje.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.