HCI, czyli rewolucja w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach danych

VOD będzie wkrótce dostępne!

W dobie cyfrowej transformacji, umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych poprzez wdrażanie sprawnych, skalowanych, bezpiecznych środowisk IT, które zapewniają prostą integrację z chmurą publiczną to klucz do sukcesu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki wpływ na efektywność organizacji ma infrastruktura hiperkonwergentna, jakie są kluczowe korzyści z jej wdrożenia oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy opłaca się wdrożyć HCI w Twojej organizacji – nasze wydarzenie skierowane jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do naszego spotkania “HCI, czyli rewolucja w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach danych”, które odbędzie się już 27 czerwca 2023 r. o godzinie 13.00. Podczas spotkania Damian Materek, Architekt Systemowy w Simplicity wraz z Marcinem Czerwińskim, IT Consultantem w Lenovo porozmawiają o tym jakie są zalety i wady infrastuktury legacy, obalając mity i przedstawiając fakty zobrazują czym tak naprawdę jest środowisko HCI w kontekście ekosystemu całego środowiska oraz wskażą kluczowe wyzwania i możliwości związane z implementacją rozwiązań hiperkonwergentnych.

Marcin Czerwiński przedstawi również nowoczesne rozwiązanie hiperkonwergentne Lenovo oparte na Vmware vSAN, wyjaśniając jednocześnie, jak można zwiększyć wydajność, skalowalność i niezawodność infrastruktury IT.

Prelegenci

Marcin Czerwiński

IT Consultant, Lenovo

Damian Materek

System Architect, SimplicITy

Formularz rejestracyjny

Organizatorzy

Partner