VOD

AWS – wyższy poziom usług SaaS

Serdecznie zapraszamy na webinar "AWS – wyższy poziom usług SaaS".

Ze względu na swoje niezaprzeczalne atuty chmura obliczeniowa staje się dla wielu organizacji pierwszym wyborem środowiska informatycznego i sposobu świadczenia usług. Szybkość przetwarzania danych, nieograniczona skalowalność,  przede wszystkim niska bariera wejścia w rozwiązania chmurowe przyczyniają się do stałych dwucyfrowych wzrostów rynku tego typu rozwiązań.

Mimo dużej dostępności usług cloudowych wiedza o pełnym potencjale wykorzystania chmury do budowania modelu biznesowego nadal wymaga ugruntowania, a organizacje potrzebują kompetentnych mentorów.

Tym bardziej, że wymagający rynek bezlitośnie weryfikuje te organizacje, które nie nadążają za trendami technologicznymi. Jak można to zmienić? 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia webinaru „AWS – wyższy poziom usług SaaS”, z którego dowiecie się, gdzie dziś znajduje się wasza organizacja i w jaki sposób optymalnie wykorzystać szansę tworzenia modelu cloud native. Eksperci od AWS krok po kroku przedstawią ścieżkę migracji aplikacji do globalnego środowiska chmurowego, zapewniającego wysoką dostępność usług blisko firmy i klientów, redundantność, pełną automatyzację procesów utrzymaniowych  i najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Jeśli Twoja organizacja nie wie jeszcze, w jaki sposób przejść do modelu SaaS, jak dopasować właściwy model SaaS do swojej pozycji rynkowej, posiadanych usług i aplikacji, nowych potrzeb, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Czy prosty Lift and Shift wystarczy do stworzenia Cloud Native? A może potrzebny jest model Single Tenant SaaS lub Self Services Multi tenant SaaS? Niezależnie od wyboru drogi migracji AWS wspiera organizacje w ich procesach i decyzjach, pomagając zbudować indywidualny SaaS Journey Framework i tworząc odpowiedni model dojrzałości chmurowej. 

Eksperci od AWS w przystępny sposób wyjaśnią, w jaki sposób projektować i tworzyć systemy Cloud Native -  bezpieczne, odporne na błędy, skalowalne. 

Wejście na wyższy poziom chmurowy może być szansą dla Twojego biznesu. 

Prelegenci

Mateusz Gora

Solution Architect & DevOps, LCloud

Modest Machnicki

Solution Architect & DevOps, LCloud

Formularz rejestracyjny

Organizatorzy

Partner