VOD

Przyszłość jest teraz: Jak HP wykorzystuje AI do tworzenia inteligentnego miejsca pracy

Zapraszamy na wyjątkowy webinar poświęcony roli sztucznej inteligencji (AI) w nowoczesnym biznesie.

Sztuczna inteligencja, będąca obecnie na ustach całego świata, przekształca każdy aspekt działalności - od automatyzacji procesów, przez wsparcie decyzyjne, aż po zwiększanie bezpieczeństwa systemów. HP idzie o krok dalej, integrując rozwiązania AI „by design” w swoim sprzęcie i usługach, tworząc tym samym środowisko pracy przyjazne dla wszystkich pracowników w modelu hybrydowym. Oferuje to nie tylko lepszą jakość dźwięku i wideo, ale także poprawia wydajność i bezpieczeństwo firmowej floty sprzętowej.

Podczas webinaru ekspertka HP przedstawi, jak dzięki AI można zwiększyć wydajność sprzętu, uzyskać kontrolę nad ekosystemem urządzeń, wspierać hybrydowy model pracy oraz chronić zasoby firmy przed cyberzagrożeniami.

To niepowtarzalna okazja, by zrozumieć, jak nowoczesne technologie mogą wspierać Twój biznes i pracę zespołu.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się możliwościami AI w pracy biurowej, czy chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim systemom, ten webinar dostarczy Ci kluczowych informacji i inspiracji do wykorzystania w praktyce.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas, aby odkryć, jak AI może zmienić Twoje podejście do pracy i zarządzania flotą sprzętową.

Podczas webinaru odbędzie się quiz produktowy, w którym do wygrania będą atrakcyjne upominki od HP. Uczestnicy otrzymają po spotkaniu drogą mailową indywidualne certyfikaty uczestnictwa.

Prelegenci

Anna Ostafin

Country Category Manager, HP

Daniel Olszewski

Redaktor, Computerworld

Formularz rejestracyjny

Organizator

Partner