VOD

Praca hybrydowa wspierana przez algorytmy

Nowoczesne środowisko pracy hybrydowej wymaga kompleksowych rozwiązań, które będą wspierać nie tylko wydajność i bezpieczeństwo, ale również dostarczać odpowiednie doświadczenie użytkownikowi, by ten mógł lepiej realizować swoje zadania.

HP proponuje organizacjom nie tylko floty wydajnych i szybkich notebooków HP EliteBook serii 600 i 800, stworzonych dla hybrydowych środowisk pracy, ale też szereg usług wspierających ekosystem sprzętowy, opartych o rozwiązania sztucznej inteligencji.

Usługa HP TechPulse, wykorzystująca zaawansowaną sztuczną inteligencję może wydajnie wspierać zarządzanie flotą sprzętową, dostarczając administratorom szereg analiz i ważnych informacji o stanie urządzeń, optymalizując środowisko pracy użytkowników końcowych.

Scentralizowanie zarządzania na jednej platformie pozwala nie tylko mieć wgląd w faktyczny stan floty, ale w prosty, zautomatyzowany sposób wspierać wydajność urządzeń, analizując stan dysków, baterii, termiki urządzeń czy oprogramowania.

Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów, uczących się na miliardach rekordów analizowanych globalnie.

Oferowana usługa HP TechPulse pozwala działom IT lepiej zrozumieć, co dzieje się z flotą sprzętową i z pojedynczymi komputerami. Sztuczna inteligencja dostarcza danych predykcyjnych, dzięki którym zarządzający infrastrukturą mogą o wiele skuteczniej reagować na wszelkie incydenty i rozwiązywać problemy sprzętowe, zanim te realnie się pojawią.

Ekosystem sprzętowo usługowy HP jest więc w stanie wpływać nie tylko na ciągłość firmowych procesów, ale też na optymalizację kosztów utrzymania infrastruktury sprzętowej.

Weź udział w eksperckim webinarze „Praca hybrydowa wspierana przez algorytmy” i dowiedz się, w jaki sposób najnowsze technologie i rozwiązania mogą ułatwić pracę Twojej organizacji.

Zarejestruj się na wydarzenie, by znaleźć odpowiedzi na pytania o wydajność firmowej infrastruktury sprzętowej. Poznaj rozwiązania, które docenią Twoi pracownicy.

Uczestnicy otrzymają po spotkaniu drogą mailową indywidualne certyfikaty uczestnictwa, zaś podczas webinaru odbędzie się quiz produktowy z atrakcyjnymi upominkami HP do wygrania.

Prelegenci

Dariusz Balcerzak

Services Sales Consultant, HP

Grzegorz Stech

Redaktor Naczelny, Computerworld

Formularz rejestracyjny

Organizator

Partner