VOD

HP EliteBook 800 – najwyższy poziom zabezpieczeń

Skala cyberzagrożeń stale rośnie, a ich krajobraz jest coraz bardziej złożony. Jednym z najważniejszych zadań działów IT jest zapewnienie pracownikom działającym z dowolnego miejsca i w dowolnym modelu, odpowiednich zabezpieczeń narzędzi do codziennej pracy – także laptopów. Wybór odpowiedniego sprzętu i partnera technologicznego jest tu kluczowy. Czym się kierować przy dokonywaniu decyzji?

Serdecznie zapraszamy na Webinarium, podczas którego będziemy rozmawiali na temat linii laptopów HP EliteBook 800 wykorzystującej zaawansowane funkcje zabezpieczeń, aby skutecznie wykrywać cyberataki, chronić przed nimi oraz sprawnie przywracać laptop do funkcjonowania w ich następstwie i nie dopuszczać do wyrządzenia szkód. Funkcje, przeznaczone do ochrony urządzeń, danych i tożsamości, to m.in. HP Sure Start 5. generacji, które chroni systemy BIOS komputera, automatycznie przywracając jego bezpieczną kopię w wypadku ataku sieciowego – rootkit czy malware – lub też zwykłego uszkodzenia. To także HP Sure Run chroniący uruchomione aplikacje krytyczne oraz zintegrowany ekran prywatności HP Sure View 2. Generacji. Funkcjonalności HP Sure Click i Sure Sense chronią laptop przed złośliwym oprogramowaniem rozsiewanym witrynami internetowymi oraz załącznikami.

Laptopy wyposażone są również w usługę HP Active Care umożliwiającą proaktywne wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu z wykorzystaniem funkcjonalności predykcji awarii opartej na sztucznej inteligencji osadzonej w chmurze.

To tylko część funkcjonalności związanych z bezpieczeństwem. Dowiedz się więcej podczas Webinarium. 

Podczas webinaru odbędzie się quiz produktowy, w którym do wygrania będą atrakcyjne upominki od HP.

Wszyscy uczestnicy naszego webinarium otrzymają po wydarzeniu indywidualne certyfikaty, które zostaną wysłane na adresy e-mail wskazane w formularzu zgłoszenia.

Prelegenci

Anna Ostafin

Country Category Manager, HP

Dariusz Balcerzak

Services Sales Consultant, HP

Formularz rejestracyjny

Organizator

Partner