HP Active Care - skuteczny sposób na zarządzanie flota sprzętową

VOD będzie wkrótce dostępne!

W technologicznym wyścigu o wydajniejsze systemy i sprawniejsze aplikacje biznesowe, pozwalające skalować biznes w cyfrowym świecie, nie wolno zapominać o takich elementach jak infrastruktura sprzętowa. Pandemia wielu organizacjom udzieliła twardej lekcji, w jaki sposób brak odpowiedniego sprzętu komputerowego i dobrego planu zarządzania komputerami może wpłynąć na utrzymanie ciągłości działania. Dziś problem dostępności sprzętowej jest już wspomnieniem, ale pojawiają się nowe wyzwania. Ograniczone zasoby działów IT, coraz większa złożoność systemów informatycznych, powodują, że kwestia zarządzania sprzętem często schodzi na dalszy plan w strategii przedsiębiorstwa. To błąd, ponieważ dobrze zarządzana flota sprzętowa może nie tylko widocznie poprawić parametry finansowe, ale też wpłynąć na zwiększenie produktywności użytkowników końcowych sprzętu.

HP od wielu lat edukuje przedsiębiorstwa w tym zakresie, proponując również rozwiązania wspierające firmowych administratorów sprzętowych i działy IT chociażby w procesie wdrażania sprzętu do infrastruktury organizacji i przygotowania go do pracy.

Ten fragment firmowego IT również wymaga innowacji i ciągłego przystosowywania się do aktualnych potrzeb technologicznych organizacji.

  • Jak zmienia się ekosystem sprzętowy?
  • Jak wpływa na biznes organizacji?
  • Jak jest wspierany?
Podczas webinarium „HP Active Care - skuteczny sposób na zarządzanie flota sprzętową” eksperci HP opowiedzą między innymi o najnowszych trendach w zarządzaniu flotami sprzętowymi, o zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach i ich wpływie na finanse organizacji oraz o zaawansowanej usłudze HP Active Care, zmieniającej zasady gry „świata komputerów”.

Usługa HP Active Care upraszcza i automatyzuje procesy związane z zarządzaniem flotą urządzeń. Całodobowe wsparcie techniczne czy proaktywny monitoring poszczególnych komponentów sprzętu daje możliwość utrzymania najwyższego poziomu dostępności i wydajności komputerów.

HP Active Care wykorzystuje najnowsze trendy technologiczne do wspierania flot sprzętowych. Udostępniana w ramach HP Active Care telemetryczno-analityczna platforma HP Tech Pulse, napędzana algorytmami AI zbiera dane z całego ekosystemu sprzętowego i za pomocą predykcji określa stan i możliwe działania serwisowe na sprzęcie.

To tylko ułamek możliwości HP Active Care.

Chcesz dowiedzieć się więcej i zrozumieć, jak efektywniej można prowadzić biznes z wykorzystaniem infrastruktury sprzętowej?

Zapisz się już dziś na webinarium.

Prelegenci

Dariusz Balcerzak

Services Sales Consultant, HP

Formularz rejestracyjny

Organizator

Partner