VOD

Praktyczne zastosowanie AI w biznesie - od optymalizacji kosztów do maksymalizacji zysków

Dziś przedsiębiorstwa wykorzystują rozwiązania AI na szeroką skalę. Wszechobecne algorytmy pomagają zarządzać procesami, danymi oraz ułatwiają codzienną pracę operacyjną.

Nikt nie zadaje już pytania, czy warto implementować rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję do zwiększenia możliwości biznesowych organizacji i wsparcia procesów. Najważniejszym pytaniem staje się natomiast czas wdrożenia, możliwości technologiczne i kompetencje do przeprowadzenia kluczowej dziś zmiany. 

Na pewno warto w strategii implementacji rozważyć wsparcie doświadczonych organizacji, posiadających w portfolio zakończone sukcesem wdrożenia.

Zapraszamy na webinar „AI w biznesie - od optymalizacji kosztów, do maksymalizacji zysków”, podczas którego dowiecie się, w jaki sposób dane organizacji przetwarzane przez algorytmy zaczną pracować na jej sukces

Dowiedz się, w jaki sposób firma 3Soft, w oparciu o stos technologiczny swojego partnera, firmy Cloudera, dostarcza swoim klientom szeroką gamę inteligentnych rozwiązań, które umożliwiają m.in.:

  • optymalizowanie kosztów logistycznych, m.in. poprzez dopasowywanie wielkości opakowań do ilości towaru (niwelujemy niewykorzystaną przestrzeń),
  • prognozowanie wyników sprzedaży produktów, co pomaga zniwelować over-stocki oraz zredukować out-of-stocki,
  • prognozowanie zapotrzebowania na materiały/elementy/surowce, aby zapewnić ciągłość procesu produkcji,
  • optymalizowanie procesów produkcyjnych w oparciu o dostępne wewnątrz przedsiębiorstw dane,
  • prognozowanie sprzedaży produktów takich jak samochody, części, akcesoria itp.,
  • zapobieganie awariom sprzętu i maszyn.

Prelegenci

Michał Gutowski

CEMEA Solutions Engineer, Cloudera

Tomasz Mirowski

Chief Technology Officer, 3Soft

Formularz rejestracyjny

Organizatorzy

Partner