iPhone 4 już dostępny w sklepach - bez abonamentu i simlocka

Na stronie internetowej sklepu Vobis pojawiła się dziś oferta najnowszego smartfonu firmy Apple. iPhone 4 dostępny jest tam bez abonamentu, bez silmlocka i prawie od ręki. Urządzenie widnieje także w ofercie Komputronika, jednak bez szczegółów dotyczących jego dostępności.

iPhone 4 w ofercie detalicznej może okazać się dobrą alternatywą dla propozycji operatorów telefonii komórkowej. Wybierając drugą opcję nabywca za urządzenie zapłaci niewiele mniej za to z dodatkami w postaci długich i kosztownych umów abonamentowych.

Przykładowo w sieci Plus, za telefon zapłacimy od dwóch tysięcy złotych (w najdroższej taryfie), do prawie czterech tysięcy w przypadku taryfy najtańszej. iPhone 4 trafił do sprzedaży również w sieci Play. Podobnie jak u konkurencji, tanio nie będzie. W przypadku tego operatora, liczyć musimy się z uszczupleniem portfela o dwa tysiące złotych (najdroższa taryfa) albo o 4500 złotych, jeśli chcemy mieć iPhone'a 4 na kartę.

Zobacz również:

  • Styczeń 2023 roku był miesiącem ważnych aktualizacji

Oferty detaliczne sklepów prezentuje się na tym tle nienajgorzej. Użytkownik dostaje w nich telefon bez simlocka i bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Komputronik oferuje iPhone’a 4 16GB za 4399zł. Niestety, jak można przeczytać w ich ofercie, towar nie jest tam dostępny od ręki. Nieco lepsze warunki oferuje Vobis. Telefon kosztuje tu sto złotych mniej. Firma chwali się jednak przede wszystkim dostępnością urządzenia. Jeśli użytkownik złoży zamówienie dziś lub jutro (26.08.2010) do godziny 14 i wybierze przesyłkę kurierską to swój upragniony telefon otrzyma jeszcze przed najbliższym weekendem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200