eSeminarium: czy Big Data może powstrzymać wybuch konfliktu światowego?

Zapraszamy na eSeminarium poświęcone ogromnemu potencjałowi jaki niesie za sobą optymalne wykorzystanie analityki Big Data? Jakie praktyczne korzyści niosą za sobą analizy dużych zbiorów danych? Które technologie zapewniają najbardziej efektywne ich wykorzystanie? Transmisję rozpoczniemy już 7 grudnia o godzinie 10:00.

Eksplozja danych to bezprecedensowe wyzwanie dla firm i instytucji publicznych niezależnie od ich wielkości, branży, a nawet kraju, z którego pochodzą. Aby sprostać temu wyzwaniu, działy IT już dzisiaj potrzebują nowoczesnej, efektywnej i elastycznej infrastruktury pamięci masowej, która pozwoli organizacjom odnieść jak najwięcej korzyści z posiadanych danych, przy najniższym koszcie i jak najmniejszym wysiłku.

eSeminarium: czy Big Data może powstrzymać wybuch konfliktu światowego?

Zobacz również:

  • Co należy wiedzieć o generatywnej sztucznej inteligencji?

W trakcie webinaru powiemy jak technologia IBM pozwala sprostać między innymi wyzwaniom związanym z kolejnymi skokami technologicznymi, czy wzrostem złożoności zarządzania pamięciami masowymi. Idąc o krok dalej, wyjaśnimy jak umożliwić wielu różnym rozwiązaniom współpracę w jednym środowisku, co coraz częściej jest warunkiem do zastosowania nowoczesnej analityki.

eSeminarium odbędzie się 7 grudnia o godz. 10.00! Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200