ZyXEL: nowa pamięć masowa NSA-220 Plus

ZyXEL wprowadza do sprzedaży urządzenie NSA-220 Plus - sieciową pamięć masową stworzoną do przechowywania i rozpowszechniania multimediów. Urządzenie jest w stanie pobierać i udostępniać dane niezależnie od pracy komputera, a także automatycznie wysyłać zdjęcia i filmy do takich serwisów jak Flickr, czy YouTube.

ZyXEL NSA-220 Plus to sieciowa pamięć masowa, obsługująca jeden lub dwa dyski twarde o łącznej pojemności do 3 Terabajtów (2x 1,5 TB). Dzięki obsłudze protokołu UPnP i certyfikatowi DLNA 1.5, urządzenie zapewnia łatwy dostęp do muzyki i filmów, przy użyciu dowolnego odtwarzacza multimedialnego DLNA - takiego jak cyfrowy telewizor, telefon komórkowy albo urządzenie PDA. Ciekawą funkcją urządzenia jest możliwość automatycznego wysyłania zgromadzonych zdjęć i filmów do serwisów takich jak Flickr, czy YouTube.

ZyXEL: nowa pamięć masowa NSA-220 Plus

NSA-220 Plus

ZyXEL NSA-220 Plus obsługuje protokoły BT, HTTP(S) oraz FTP(S), dzięki czemu dane mogą być pobierane niezależnie od pracy komputera. Urządzenie posiada funkcje filtrowania adresów IP, w celu ochrony pobierania plików przez BT (BitTorrent).

Za pomocą oprogramowania Memeo Instant Backup, użytkownik może utworzyć pełną kopie zapasową wszystkich danych zgromadzonych na komputerze. Urządzenie posiada funkcje kopi lustrzanej, eliminującą zagrożenie utraty cyfrowej kolekcji w przypadku awarii jednego z dysków.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200