Zoom z szerszym wsparciem AI

Zoom rozszerzył w tym tygodniu możliwości narzędzia Zoom IQ o nowe funkcje opracowane we współpracy z firmą OpenAI, które wykorzystują sztuczną inteligencję.

Firma zmodyfikowała niedawno narzędzie Zoom IQ, dodając do niego pracującą inteligentnie opcję, które nagrywa rozmowy z klientami. Obecnie narzędzie to oferuje nowe opcje obsługiwane przez sztuczną inteligencję. W nowej wersji narzędzia Zoom IQ takie zadania jak generowanie tekstu, tworzenie czatów i tworzenie wiadomości e-mail, będą teraz realizowane z wykorzystaniem generatywnej sztucznej inteligencji.

Na szczególną uwagę zasługuje jedna ciekawa funkcja. Jeśli ktoś dołączy do spotkania w trakcie jego trwania, może skorzystać z niej, nadrabiając wtedy szybko ewentualne zaległości. Po zakończeniu całej sesji inna funkcja generuje jej podsumowanie, który każdy uczestnik czatu może sobie w dowolnym momencie na spokojnie przeanalizować.

Zobacz również:

  • Najcenniejsze światowe marki – ranking zdominowały firmy technologiczne
  • Ta firma oferuje postkwantowe szyfrowanie danych E2EE
  • Duże zmiany w komunikatorze WhatsApp

Zgodnie z wpisem zamieszczonym ma firmowym blogu, nowe funkcje narzędzia Zoom IQ będą dostępne „dla wybranych klientów na zaproszenie” od kwietnia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200