Zoom oferuje nową, rozszerzoną platformę komunikacyjną

Platforma Zoom One łączy w ramach jednego środowiska wiele funkcji, takich jak telefonowanie, czatowanie czy organizowanie spotkań. Jest to więc kompleksowa i uniwersalna platforma opracowana z myślą o użytkownikach biznesowych.

Grafika: Zoom

Usługa Zoom One będzie oferowana w postaci jednego z sześciu planów, wśród których znajdują się takie wersje, jak Basic, Pro, Business i Enterprise. Plan Zoom One Basic zapewnia bezpłatne 40-minutowe spotkania Zoom dla maksymalnie 100 uczestników, trwały czat Zoom do komunikacji zespołowej, ograniczoną tablicę Zoom do pracy synchronicznej i asynchronicznej oraz transkrypcję w czasie rzeczywistym.

Plan Zoom One Pro zapewnia wszystko, co oferuje Zoom One Basic, ale bez ograniczeń czasowych, jak również możliwość rejestrowania i przechowywania spotkań w chmurze. Plan Zoom One Business zapewnia natomiast wszystko, co oferuje Zoom One Pro, a także spotkania Zoom dla maksymalnie 300 uczestników i nieograniczoną liczbę tablic Zoom.

Zobacz również:

  • Giełdowy awans kryptowaluty Ether
  • Ta firma oferuje postkwantowe szyfrowanie danych E2EE

Z kolei plan Zoom One Business Plus zapewnia wszystko, co oferuje Zoom One Business, a także Zoom Phone Pro z nieograniczonymi połączeniami regionalnymi i zupełnie nową funkcją tłumaczenia sesji Zoom. I wreszcie plany Zoom One Enterprise i Zoom One Enterprise Plus, które zapewniają wszystko, co oferuje Zoom One Business, oferując przy tym dodatkowe możliwości (większa liczba uczestników spotkań, dodatkowe funkcjami czy możliwość organizowania internetowych seminariów Zoom).

Plany Zoom One Basic, Zoom One Pro oraz Zoom One Business i Zoom One Business Plus są już dostępne i kosztują odpowiednio (jeden rok/jeden użytkownik) 149, 199 i 250 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200