Zmieniony I-Server

TP Internet we współpracy z Intel Poland zaoferował nową wersję usługi I-Serwer, polegającą na dzierżawie serwera utrzymywanego w komputerowym centrum TP Internet. Oferta biznesowa oparta na produktach Intela zastąpiła po roku usługę opartą na serwerach firmy Cobalt.

Spółka TP Internet od września br. oferuje odświeżoną usługę I-Server. Obecnie serwery utrzymywane w komputerowym centrum TP Internet, a dzierżawione przez klientów, zbudowane są w oparciu o procesory Intela. Usługa dostepna jest w TP Internet od września 2000 r. "Dotychczasowi klienci wciąż dzierżawić będa od nas serwery firmy Cobalt, które oferowaliśmy do tej pory. Nowi klienci otrzymali możliwość wyboru dwóch serwerów (I-Server 1200 oraz I-Server 2200) wyposażonych w procesory Intela i najnowsze wersje zestandaryzowanego oprogramowania narzędziowego niezbędnego do zarzadzania serwerem', wyjaśnił Iwo Gałecki, Product Manager w TP Internet.

Klient decydujący się na skorzystanie z usługi I-Server, otrzymuje pełną możliwość zdalnego administrowania serwerem. Otrzymuje do wyboru dwa warianty serwerów, różniące się między sobą wydajnością i ilością zastosowanych procesorów, pojemnością dysków twardych lub zainstalowanej pamięci.

Iwo Gałecki dodał, iż oferta TP Internet jest konkurencyjna w stosunku do innych firm oferujących tego typu usługi. Miesięczny abonament za korzystanie z I-Servera jest tańszy średnio o 100-200 złotych. Opłata instalacyjna usługi wynosi 999 zł. Abonament miesięczny za korzystanie z serwera I-Server 1200 kosztuje 1067 zł, dzierżawa I-Serwera 2200 kosztuje 1314 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200