Zmiany w Schneider Electric

Angelika Jeżewska objęła stanowisko Digital Transformation Leader MEE Cluster Schneider Electric.

Zmiany w Schneider Electric

Angelika Jeżewska objęła stanowisko Digital Transformation Leader MEE Cluster Schneider Electric. Fot. mat. PR

Angelika Jeżewska ma ponad 17-letnie doświadczenie w branży IT, z czego 13 po stronie marketingu. „Stanowisko Digital Transformation Leader MEE Cluster to rola będąca częścią marketingu globalnego firmy Schneider Electric. W nowej roli będę odpowiedzialna za prowadzenie zintegrowanej strategii komunikacji cyfrowej, z wykorzystaniem wszystkich możliwych cyfrowych kanałów komunikacji w celu budowania i umacniania wizerunku marki Schneider Electric w regionie MEE (Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina). Jednocześnie moim celem będzie zwiększenie zaangażowania klientów w różnych kanałach digital na ścieżce zakupowej. Duża część mojej pracy będzie związania z działaniami Marketing Automation, ale także z lokalizacją i usprawnieniem stron internetowych poszczególnych BU, działaniami SEO/SEM, mediami społecznościowymi, a także niestandardowymi kampaniami digital” – mówi Angelika Jeżewska.

Angelika Jeżewska była wcześniej związana m.in. z firmą Lenovo gdzie pracowała jako Brand Expert/Senior MKTG Specialist - zajmowała się budowaniem wizerunku marki Lenovo na rynku polskim z wykorzystaniem działań PR, Digital, Social Media, OOH dla produktów Consumer, Gaming oraz Commercial. Pełniła także funkcję Head of Digital w Monday - agencji komunikacji, zarządzała zespołem odpowiadającym za komunikację SoMe, Content Marketing i inne działania dla szerokiej gamy klientów.

Zobacz również:

  • Jak centra danych wpływają na środowisko naturalne?
  • Potencjał niskiego kodu

Wcześniej piastowała funkcję Communications Manager w Fujitsu – odpowiadała za komunikację marketingową na rynku polskim.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200