Zmiany w Impuls BPSC i eCRM BPSC

Spółka Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych (BPSC) zmodyfikowała internetowe wersje systemów Impuls BPSC i eCRM BPSC. Poprzez zastosowanie nowej architektury Froms 6i Listener Servlet w tych systema...

Spółka Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych (BPSC) zmodyfikowała internetowe wersje systemów Impuls BPSC i eCRM BPSC. Poprzez zastosowanie nowej architektury Froms 6i Listener Servlet w tych systemach, zwiększone zostało ich bezpieczeństwo i ułatwione administrowanie .

Architektura Froms 6i Listener Servlet (F6iSL) zarządza procesem tworzenia i komunikacji każdego klienta z Forms Server Runtime. W procesie komunikowania się klientów z webserwerem z użyciem F6iSL stosowany jest wyłącznie protokół HTTP, dzięki temu łatwiej można zabezpieczyć się przed niepożądanymi odwiedzinami.

Zobacz również:

  • HPE zaprezentowało serwer nowej generacji HPE ProLiant RL300 Gen11
  • Aplikacja Inperly Billenium z e-dowodem osobistym

Korzystanie z systemów Impuls BPSC i eCRM BPSC poprzez Internet, nie wymaga stworzenia specjalnych konfiguracji na poziomie Forms Serwer przy użyciu protokołu SSL (Secure Socket Layer). Aby komunikować się z systemem wystarczy posiadać standardową przeglądarkę internetową.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200