Zmiany kadrowe

Arkadiusz Pernal... Arkadiusz Wójcik... Konrad Łuczak... Maciej Stelmach... Marcin Niewęgłowski... Wojciech Zaremba... Renata Dąbrowska... Tomasz Jabłoński... Sławomir Zieliński... Urszula Czaplarska... Sylwester Figas...

Arkadiusz Pernal... Arkadiusz Wójcik... Konrad Łuczak... Maciej Stelmach... Marcin Niewęgłowski... Wojciech Zaremba... Renata Dąbrowska... Tomasz Jabłoński... Sławomir Zieliński... Urszula Czaplarska... Sylwester Figas...

Arkadiusz Pernal, dotychczasowy wiceprezes portalu nasza-klasa.pl, zostanie jego prezesem. Zastąpi na tym stanowisku Macieja Popowicza, który chce skupić się na funkcjonalnym udoskonalaniu portalu. Nieoficjalnie mówi się jednak, że ma on pracować nad projektami, nie związanymi z Naszą-klasą.

Zmiany kadrowe

Arkadiusz Wójcik

Arkadiusz Wójcik objął stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Della. Wcześniej zajmował stanowiska związane z marketingiem i sprzedażą w strukturach Grupy Telekomunikacja Polska.

Konrad Łuczak został prezesem mPay. Zastąpił na tym stanowisku Henryka Kułakowskiego, który jednak pozostaje jednym z głównych udziałowców tej spółki. Dokonana zmiana ma na celu przyspieszenie rozwoju usług płatności mobilnych. Wcześniej Konrad Łuczak był dyrektorem Biura Zarządzania Projektami i Zapewnienia Jakości w ATM.

Maciej Stelmach został dyrektorem oddziału w Polsce, na Litwie i na Łotwie w firmie Allied Telesis.

Marcin Niewęgłowski został nowym prezesem zarządu I&B System, zastępując na tym stanowisku Henryka Kruszka. Zmiany w zarządzie są konsekwencją połączenia I&B System z Grupą Media Service specjalizującą się w sprzedaży urządzeń w technologii GPS.

Wojciech Zaremba dołączył do S&T Services Polska 1 października 2008. Objął stanowisko Dyrektora pionu IS, wcześniej piastowane przez Magdalenę Taczanowską - obecnie Prezes Zarządu S&T Services Polska. Pion Infrastructure Solutions zajmuje się dostarczaniem i wdrażaniem infrastruktury informatycznej oraz utrzymaniem kluczowych dla klienta aplikacji i procesów. Oferuje usługi projektowe, instalacyjne i naprawcze, a także administrację, wsparcie użytkowników końcowych, audyty, konsulting, outsourcing i szkolenia. Dział dysponuje zespołem ponad 110 kierowników projektów oraz wyszkolonych inżynierów, docierających w ciągu paru godzin do klientów w całej Polsce.

Renata Dąbrowska została dyrektorem rozwoju biznesu, Sektor Bankowy w SAS Institute Polska. Wcześniej pracowała w firmie Bazy i Systemy Bankowe, ostatnio na stanowisku dyrektora Działu Produkcji i Usług.

Tomasz Jabłoński został dyrektorem Sektora Telekomunikacji i Energetyki w SAS Institute Polska. Od 1999 r. był związany z Sun Microsystems Poland, gdzie jako dyrektor sprzedaży odpowiadał za rozwój biznesu w branży telekomunikacyjnej.

Zmiany kadrowe

Sławomir Zieliński

Sławomir Zieliński został dyrektorem strategii w SAS Institute Polska. Wcześniej pracował w firmach Lucent Technologies i Netia.

Urszula Czaplarska objęła nowo utworzone stanowisko menadżera ds. rozwoju i sprzedaży Internet Group.

Sylwester Figas objął nowoutworzone stanowisko Channel Marketing Managera OKI Printing Solutions w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Będzie odpowiadał za koordynację i kontrolę tzw. marketingu kanałowego, ze szczególnym uwzględnieniem programów partnerskich.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200