Złoto dla HP

Hewlett Packard Polska uzyskała tytuł ‘Złotego Partnera’ firmy Cisco. W ubiegłym roku Cisco Systems ogłosiło nowe zasady współpracy, które miały objąć również tzw. globalnych partnerów.

Hewlett-Packard Polska uzyskała tytuł „Złotego Partnera” firmy Cisco (Cisco Gold Partner). HP od lat współpracuje z producentem rozwiązań sieciowych. W ubiegłym roku Cisco Systems ogłosiło nowe zasady współpracy, które miały objąć również tzw. globalnych partnerów. Celem wprowadzenia zmian jest premiowanie firm posiadających wiedzę z zakresu rozwiązań oferowanych przez Cisco i kompetencje do realizowania złożonych projektów.

Firmom posiadającym najwyższy status (CGP) Cisco oferuje - niezależnie od obrotów handlowych - odpowiednie upusty cenowe i uczestnictwo w programie Cisco Partner Alert Program (CPA). W jego ramach partner ma dostęp z odpowiednim wyprzedzeniem do nowych produktów, które Cisco wprowadza na rynek.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Hewlett-Packard Polska, uzyskując tytuł Cisco Gold Partner (CGP), uczestniczy także w programie obowiązkowych specjalizacji, podnosząc kompetencje w zakresie konkretnych rozwiązań Cisco (Network Management, VPN/Security, Universal Dial Access i Wireless LAN oraz IP Telephony).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200