Zgrabne kombajny biurowe HP

Hewlett-Packard wzbogacił swoją ofertę produktów typu "all-in-one" o kilka nowych rozwiązań łączących w sobie funkcje drukarki, faksu, skanera i kopiarki.

Hewlett-Packard wzbogacił swoją ofertę produktów typu "all-in-one" o kilka nowych rozwiązań łączących w sobie funkcje drukarki, faksu, skanera i kopiarki.

Seria HP Officejet d to rozwiązania typu "all in-one" (wszystko w jednym) wyposażone w inteligentny system drukowania zapewniający wydruk 19 czarno-białych i 16 kolorowych stron na minutę.

Zobacz również:

Urządzenia gwarantują uzyskanie kolorowych wydruków o fotograficznej jakości w rozdzielczości 2400 dpi oraz tekstu w 1200 x 600 dpi. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w czytniki kart pamięci flash oraz opcję Photo Proof Sheet, która pozwala drukować cyfrowe fotografie bez konieczności korzystania z komputera. Urządzenia HP Officejet d wyposażone zostały w faksmodem 33,6 kbps, funkcja skanera pozwala na uzyskanie obrazów w rozdzielczości 1200 x 4800 dpi i 48 bitowej głębi kolorów, a kopiarka jest w stanie generować do 18 czarno - białych kopii na minutę i 16 odbitek kolorowych.

Rodzina HP Officejet d składa się z modelu D135 (499 USD) wyposażonego w skaner 1200 dpi i automatyczny podajnik papieru, D145 (599 USD) wyposażonego dodatkowo w czytnik kart flash umożliwiający bezpośredni wydruk fotografii z aparatów cyfrowych, D155 (799 USD) oferującego dodatkowy podajnik papieru i domyślne ustawienia do pracy w sieci oraz kosztującego 499 USD modelu D125, który wyposażono w funkcje drukowania, skanowania i kopiowania (pozbawiony jest funkcjonalności faksu, ale posiada dodatkową tackę na 250 arkuszy papieru).


TOP 200