Zestaw poprawek do Office 2000 zawiera błędy

Udostępniony dwa tygodnie temu zestaw poprawek dla pakietu Office 2000 zawiera błędy - przyznali przedstawiciele Microsoftu. Narażeni na ich działanie są głównie ci użytkownicy, którzy zdecydowali si...

Udostępniony dwa tygodnie temu zestaw poprawek dla pakietu Office 2000 zawiera błędy - przyznali przedstawiciele Microsoftu.

Narażeni na ich działanie są głównie ci użytkownicy, którzy zdecydowali się na jego instalację w wersjach testowych pakietu Office 2000. Problemy występują także po migracji z systemu Windows NT 4.0 do Windows 2000. W takim przypadku, po zainstalowaniu Office 2000 Service Release 1 (SR-1), pojawiają się problemy z wykorzystaniem przeglądarki Internet Explorer - ostrzega Microsoft.

Według zapewnień producenta, poprawka do SR-1 powinna być dostępna w ciągu dwóch tygodni. Jak twierdzą przedstawicieli polskiego oddziału Microsoftu, użytkownicy polskiej wersji pakietu Office 2000 nie powinni mieć tych problemów, ponieważ zlokalizowany na nasz rynek zestaw poprawek, pozbawiony już tych błędów, pojawi się pod koniec maja br.

***

Microsoft uaktualnia Office 2000

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200