Żegnaj, Darku!

Nie żyje nasz klubowy kolega, Dariusz Zawistowski.

Od wielu lat działał w Klubie CIO. Był członkiem kapituły i jury konkursu CIO Roku.

Był człowiekiem otwartym, życzliwym, zaangażowanym i uczciwym. W Klubie CIO - przede wszystkim dobrym kolegą, dociekliwym i wnikliwym obserwatorem, ważnym uczestnikiem naszych dyskusji. Zawsze można było liczyć na jego głos. Był ciekawy innych, ciekawy świata. Wielu zapamięta Dariusza z aparatem fotograficznym, zabierał go bowiem niekiedy w ładne miejsca, w których spotykał się Klub.

W trakcie kariery zawodowej kierował wieloma projektami informatycznymi, zarówno po stronie klienta jak i dostawcy rozwiązań informatycznych. Zbudował pion informatyki Telepizza Poland sp. z o.o. i kierował nim przez wiele lat. Później we Wrocławiu pracował jako Dyrektor ds. Realizacji, a następnie Członek Zarządu we wrocławskiej firmie MIS SA.

Zobacz również:

  • 9 cech wielkich liderów IT

Ukończył studia podyplomowe z zakresu informatyki oraz studia MBA IT w Akademii Leona Koźmińskiego, ale wywodził się ze świata filologii klasycznej.

Będzie nam Go bardzo brakowało.

Pogrzeb Dariusza odbędzie się w piątek 22 marca w Warszawie o godzinie 14 na cmentarzu wolskim.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200