Zdalny dostęp do platfomy mySAP

Compaq i SAP zamierzają wspólnie oferować rozwiązanie, umożliwiające zdalny dostęp do zasobów korporacyjnych systemów z wykorzystaniem komputerów naręcznych.

Klientom firmy SAP będą oferowane rozwiązania, umożliwiające zdalny dostęp do korporacyjnej platformy mySAP. Producent podjął współpracę z firmą Compaq w ramach inicjatywy Mobile Business Starter Solution. Nowe rozwiązanie ma być zintegrowane z oprogramowaniem mySAP Mobile Business Solutions. Zapewni ono użytkownikom biznesowym zdalny dostęp do korporacyjnych danych i aplikacji za pomocą komputerów naręcznych Compaq iPAQ Pocket PC i popularnych na rynku amerykańskim iPAQ BlackBerry.

W ramach projektu Compaq Mobile Business Starter Solution są już prowadzone pierwsze wdrożenia w firmach, korzystających z platform mySAP w Stanach Zjednoczonych. W drugiej połowie br. rozwiązanie to zostanie udostępnione również na rynku europejskim.

Zobacz również:

  • Stacje dokujące do laptopów biznesowych - USB C vs Thunderbolt
  • Dell XPS 13 w odświeżonym wydaniu powalczy z Apple
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200