Zażądaj wideo od TVscreen.pl

70 zł miesięcznie kosztuje abonament umożliwiający oglądanie pełnej oferty filmów prezentowanych na nowej platformie wideo na żądanie - TVscreen.pl.

"Stara Baśń", "Opowieść Wigiljna" czy "Miejski Łowca" - to wybrane tytuły z ponad dwudziestu materiałów audiowizualnych, które za opłatą obejrzeć można na nowej internetowej platformie filmowejhttp://TVscreen.pl uruchomionej przez spółkę Digital Partners Sp. z o.o.

Na zasadzie "video na żądanie" (VoD - video on demand) w serwisie TVscreen.pl udostępniane są filmy fabularne, animowane, dokumenty i in. pogrupowane w tematyczne kategorie (filmy, dla dzieci, dokument, rozrywka, muzyka oraz dla dorosłych), a w ich obrębie w podkategorie.

Zażądaj wideo od TVscreen.pl

TVScreen.pl

Wykupić można zarówno dostęp transakcyjny, polegający na możliwości oglądania pojedynczego materiału wideo przez 24 godziny (koszt 6,90 zł), jak i dostęp abonamentowy będący przepustką do uzyskania licencji na oglądanie pakietu filmów przez 30 dni (25-30 zł). Nabywcy oferty "full screen" (69,90 zł) mogą przez cały miesiąc oglądać wszystkie materiały audiowizualne prezentowane na TVscreen.pl.

Dla poprawnego korzystania z usług serwisu niezbędne jest posiadanie m. in. Windows Media Playera oraz stałego dostępu do internetu o przepustowości minimum 512 kb/s dla utworów odtwarzanych w niższej jakości lub 1 mb/s dla bardziej wymagających odbiorców. Wszystkie materiały audiowizualne wypożyczane przez TVScreen.pl chronione są systemem DRM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200