Zasilacze UPS linii CES 1-10kVA

Centrum Elektroniki Stosowanej CES wprowadziło na rynek nową serię urządzeń UPS w zakresie mocy od 1 do 10kVA.

Zasilacze UPS linii CES 1-10kVA
Dzięki topologii true on-line (podwójna konwersja) urządzenia zapewniają na wyjściu napięcie o kształcie czystej sinusoidy 230V/50Hz, w rezultacie stabilizują napięcie wyjściowe, filtrując zakłócenia występujące w sieci. W przypadku zaniku napięcia w sieci urządzenia gwarantują ciągłość zasilania przechodząc bezprzerwowo w tryb pracy bateryjnej.

Zasilacze awaryjne UPS CES wyposażone są standardowo w złącze do instalacji ppoż., port komunikacji szeregowej RS 232, a także w wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD ułatwiający obsługę urządzenia oraz pełną kontrolę aktualnych parametrów pracy.

Dołączone do rozwiązania oprogramowanie UPSMON pozwala monitorować i zarządzać UPS-em zarówno lokalnie, jak i zdalnie przez sieć LAN. System zarządzania bateriami (Advanced Battery Managment) wykorzystuje technikę ładowania, która nie tylko wydłuża żywotność, ale również optymalizuje czas ładowania baterii. System hot-swap (1-3kVA) pozwala użytkownikowi na samodzielną i bezproblemową wymianę baterii.

Urządzenia dostępne są w wersji TOWER oraz RACK do montażu w szafach 19 cali. Model UPS CES 1000R w wersji RACK o wysokości tylko 1U kosztuje 1894 zł (cena netto).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200