Zasilacz APC RS 800

Nowy zasilacz APC zapewnia ciągłą ochronę przed zakłóceniami dzięki systemowi automatycznej regulacji napięcia AVR (Automatic Voltage Regulation). Funkcje AVR Boost i AVR Trim korygują poziom napięcia bez niepotrzebnego obciążania akumulatorów.

Zasilacz bezprzerwowy Back-UPS RS 800VA/540W może zapewnić czas autonomii do 75 min. Pozwala na wymianę akumulatorów bez konieczności wyłączania podłączonych do niego urządzeń. Urządzenie jest wyposażone w sześć gniazd elektrycznych (4 gniazda IEC 320-C13 i 2 gniazda IEC 320-C13 tylko z ochroną przepięciową) i funkcję ochrony przeciwprzepięciowej łącza DSL, faksowego, modemowego i sieciowego. Back-UPS RS 800 zapewnia komunikację za pośrednictwem portu szeregowego lub USB.

Do zasilacza dołączone jest oprogramowanie PowerChute Plus Personal Edition do automatycznego zamykania systemu działające pod kontrolą Windows XP/2000/ME/98 oraz Mac OS X i Mac OS 9. Back-UPS RS 800 jest już dostępny w Polsce, a jego sugerowana cena brutto wynosi 999 zł. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją.

Zobacz również:

  • Zasilanie infrastruktury IT - oto najpopularniejsze zagrożenia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200