Zarządzanie zespołem IT tematem konferencji AudIT. Zapraszamy!

Redakcja Computerworld zaprasza do udziału w konferencji „AudIT - Najlepsze miejsca pracy IT”, poświęconej wymianie doświadczeń w budowaniu i zarządzaniu zespołami IT.

Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że specjaliści i menedżerowie IT są bardzo poszukiwani na rynku. Niestety, szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata nie jest proste. 

W poszukiwaniu talentów pracodawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszego wynagrodzenia. Czy jednak płaca to czynnik decydujący? Coraz więcej organizacji dochodzi do przekonania, że dla osób ambitnych, z wyjątkowymi kompetencjami, dbających o rozwój osobisty, istotne są także inne czynniki: możliwość udziału w ciekawych projektach, szkoleń, szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i awansu. Jasno określony zakres odpowiedzialności i interesujące otoczenie to także znakomita zachęta dla potencjalnych pracowników.

Zobacz również:

Zapraszamy do udziału w konferencji „AudIT - Najlepsze miejsca pracy IT”, poświęconej wymianie doświadczeń w budowaniu i zarządzaniu zespołami IT.

Podczas paneli dyskusyjnych będziemy także rozmawiali o systemach motywacyjnych, szkoleniach twardych i miękkich, świadczeniach pozapłacowych oraz ich wpływie na poziom zadowolenia i lojalności pracowników.

W trakcie konferencji poznamy zwycięzców 2. edycji badania AudIT – najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2013, organizowanego przez redakcję magazynu Computerworld.

Zapraszamy, 30 września, do Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajduje się tutaj: http://www.computerworld.pl/konferencja/audIT

Partnerzy medialni:

www.hrstandard.pl

www.markapracodawcy.pl


TOP 200