Zarządzanie pracownikami Żabki

Żabka Polska sp. z o.o. wdrożyła system SAP HCM do zarządzania kapitałem ludzkim. Projekt zrealizowały firmy GAVDI Polska SA i SI-Consulting SA.

System SAP HCM, który usprawnił procesy zarządzania ok. 700 pracownikami spółki, wdrożony został na bazie rozwiązania prekonfigurowanego HR Box, zawierającego zestandaryzowane procesy HR, ich konfigurację w systemie SAP oraz narzędzia pomagające w optymalizacji i dokumentacji wdrożenia. Ze względu na zdecentralizowany charakter zarządzania kapitałem ludzkim w rozproszonej geograficznie organizacji Żabka Polska zdecydowała się również na wdrożenie dodatkowych rozwiązań pozwalających na elektronizację wybranych procesów HR.

W ramach projektu GAVDI wdrożyło swoje autorskie rozwiązania: eDeklaracje służące do elektronicznej wysyłki deklaracji podatkowych PIT oraz ich archiwizacji, eTeczkę, elektroniczną teczkę osobową pozwalającą na przechowywanie skanów dokumentacji pracowniczej, oraz Document Generator usprawniający i standaryzujący tworzenie dokumentów kadrowo-płacowych.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200