Zaproszenie na targi bezpieczeństwa it-sa 2019

W dniach od 8-go do 10-go października tego roku w centrum wystawowym Messezentrum w Nürnbergu (Niemcy) odbędą się międzynarodowe targi it-sa 2019 poświęcone bezpieczeństwu systemów IT. Jest to jedna z większych imprez tego typu na świecie, w której bierze udział kilkaset firm oferujących usługi i produkty zapewniające systemom IT bezpieczeństwo.

W zeszłym roku w targach wzięło udział ponad 700 wystawców z 27 krajów, którzy zaprezentowali ponad 15 tysiącom odwiedzających je osób swoje najnowsze rozwiązania chroniące systemy IT przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Również w tym roku targi będą doskonała okazją dla osób stojących na straży bezpieczeństwa systemów IT do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami, jak również opiniami ekspertów zajmujących się tym zagadnieniem.

Zobacz również:

  • Niemcy rezygnują z 5G od Huawei. Wyznaczono datę
  • Podsumowanie IFA 2023 okiem redakcji Computerworld
  • Lenovo i Motorola z zakazem sprzedaży w Niemczech

Eksperci w różnych firm udzielać będą użytkownikom odwiedzającym targi szereg informacji i porad pozwalających zapewnić systemom IT jeszcze większy poziom bezpieczeństwa, a dostawcy takich rozwiązaniach będą prezentować swoje dokonania z trzech salach.

W ostatnim dniu targów gość specjalny (Misha Glenny) wygłosi przemówienie poświecone zmieniającemu się w ostatnich latach podejściu do kwestii bezpieczeństwa IT, zatytułowane „The Vitruvian Paradox - The Changing Face of the Human in Cyber Security”. Swoją uwagę skoncentruje na tezie, że znajdujemy się obecnie w punkcie zwrotnym gdyż od niedawna to nie człowiek jest najsłabszym ogniwem systemów bezpieczeństwa ale to, że nie jest on w stanie zapanować nad stworzonymi przez siebie systemami tego typu.

Więcej informacji o targach it-sa 2019 (w tym szczegółowy plan i listę wystawców) można znaleźć tutaj.

Zaproszenie na targi bezpieczeństwa it-sa 2019
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200