Zaproszenie na polską premierę pamięci masowej HPE Primera

Firma HPE (Hewlett Packard Enterprise) zaprasza na polską premierę swojego najnowszego systemu pamięci masowej noszącego nazwę HPE Primera. Jest to nowatorska platforma pamięci masowej (macierz dyskowa) wspierająca szereg zaawansowanych technologii (takich jak sztuczna inteligencja), zdolna obsługiwać kluczowe dla działalności firmy aplikacje.

HPE twierdzi, że to właśnie dzięki sztucznej inteligencji system pamięci masowej HPE Primera pracuje bezawaryjnie i różni się tym od podobnych rozwiązań oferowanych przez konkurencję, że działa ze stuprocentową niezawodnością. Jej twórcy twierdzą, że niezawodność pracy systemu wynosi 100%.

Jest to możliwe głównie za sprawą dwóch rozwiązań. Pierwsze nosi nazwę InfoSight (oprogramowanie wykorzystujące sztuczną inteligencję, stosowane wcześniej w systemach pamięci masowej linii Nimble). Drugim rozwiązaniem jest architektura rozproszonych zasobów pamięci (stosowana wcześniej w macierzach 3PAR).

Zobacz również:

  • Arm docenione przez Wall Street
  • Plikowa, blokowa czy obiektowa pamięć masowa?
  • Najszybszy Helios w Cyfronecie

Podczas prezentacji platformy głos zabiorą: Michał Zajączkowski (Dyrektor Zarządzający HPE), Maciej Kalisiak (HPE Country Innovation Lead), Wojciech Kozikowski (Storage Solution Architect). Wystąpią też: Aleksandra Przegalińska (Doktor nauk humanistycznych, polska filozofka, futurolożka, publicystka) oraz Łukasz Płoszajski (aktor i mentalista).

Światowa premiera platformy HPE Primera miała miejsce w czerwcu tego roku w Las Vegas na firmowej konferencji Discover. Teraz przyszedł czas na Polskę. Konferencja „HPE Primera - Nowa era inteligentnego przechowywania danych” odbędzie się 24.10.2019 w restauracji STIXX Bar & Grill na placu Europejskim 4A w Warszawie. Więcej na temat konferencji można znaleźć na tej stronie, na której można również zarejestrować się.

Jednym z patronów medialnych konferencji jest Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200