Zakupy przez komunikator Net

W komunikatorze internetowym Net pojawiła się nowa usługa. Użytkownicy mogą dokonywać zakupów w sklepie Merlin.pl bezpośrednio z poziomu programu. Nabywać można nowości płytowe i świeże informacje z branży muzycznej.

Posiadacze komunikatora Net mogą swobodnie buszować w sklepie Net Music Shop, którego asortyment pochodzi ze sklepu Merlin.pl. W następnej wersji programu użytkownicy będą mogli dokonywać zaawansowanego przeszukiwania zawartości sklepu. Twórcy komunikatora dodają, że już wkrótce pojawi się możliwość nabywania również książek i multimediów.

Wcześniej komunikator Net podpisał umowę z Polską Agencją Prasowa na dostarczanie informacji użytkownikom programu. Później możliwe stało się również dokonywanie zakupów turystycznych przez komunikator.

Zobacz również:

  • Sposoby na lepsze wykorzystanie Wiadomości w Androidzie

”Nawiązanie współpracy z Merlin.pl jest oczywistą kontynuacją uprzednio obranej drogi rozwoju, jak i stanowić będzie doskonałe uzupełnienie naszej podstawowej oferty” – skomentował Piotr Kluczewski dyrektor marketingu w AMP Media.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200