Z usług bota AI oferowanego przez Bing będzie mógł korzystać każdy

Z usług wbudowanego w wyszukiwarkę Bing inteligentnego chatbota można korzystać za darmo pod warunkiem posiadania konta Microsoftu. To ma się jednak wkrótce zmienić.

Grafika: Microsoft

W tym tygodniu Michael Schechter, wiceprezes ds. rozwoju i dystrybucji Microsoftu zamieścił na Twitterze intrygujący wpis. Napisał w nim, że Microsoft wdroży wkrótce rozwiązanie zezwalające na korzystanie z bota bez konieczności wcześniejszego uwierzytelnienie się, czyli posiadania konta Microsoftu. Dzięki tej aktualizacji każdy bez wyjątku może sobie „porozmawiać” z botem. Musi mieć jednak wtedy świadomość pewnych ograniczeń.

Chodzi mianowicie o to, że Microsoft wprowadził limit do konwersacji prowadzonych przez nieuwierzytelnionych użytkowników - użytkownik może otworzyć podczas jednej sesji maksymalnie pięć tur czatu. Jeśli dojdzie do wniosku, że to za mało, musi już utworzyć konto i następnie zalogować się do usługi. Wtedy uzyska pełny dostęp do chatbota z 20 turami czatu na jedną sesję.

Zobacz również:

  • Google Maps: funkcja prędkościomierza zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom urządzeń iOS
  • Bing wkroczy do kolejnych przeglądarek
  • Poważne przemeblowanie zarządu firmy OpenAI
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200