Yuma w Wielkiej Brytanii

Przedsiębiorstwo Informatyczne Yuma z Wrocławia zostało partnerem SAP Wielka Brytania. Zawarta umowa dotyczy sprzedaży i wdrażania systemu SAP Business One.

Rozpoczęcie działalności na rynku brytyjskim wiąże się z utworzeniem spółki Yuma Limited z siedzibą w Bristolu. Zdaniem przedstawicieli Yumy pierwszych kontraktów należy się spodziewać w drugiej połowie 2003 r.

“Spółka rozpoczęła już działalność, ale sprzedaż zacznie dopiero w lipcu br. Na rynku brytyjskim wciąż nie ma jeszcze zlokalizowanej wersji SAP Business One" - mówi Marek Jurlewicz, prezes zarządu Yumy. W ciągu pierwszego roku działalności firma zamierza zainwestować w rozwój brytyjskiego oddziału ok. 100 tys. funtów. Sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania będzie się zajmować jedynie kilkuosobowy zespół. Zatrudnieni zostaną zarówno Brytyjczycy, jak i Polacy. Obecnie firma stara się dla nich o pozwolenia na pracę.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Yuma Limited została jednym z 18 partnerów SAP Wielka Brytania, którzy wdrażają pakiet SAP Business One.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200