X jubileuszowa edycja Konkursu CIO Roku

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji konkursu CIO Roku. Już po raz 10. środowisko polskich CIO wyłoni najlepszego szefa IT w Polsce.

"BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE CIO ROKU, MOŻNA TYLKO ZYSKAĆ".

Jak co roku, zapraszamy CIO, którzy:

- pragną środowisku CIO i światu opowiedzieć o swoich sukcesach;

- zdecydowani są porównać swoje osiągnięcia z osiągnięciami innych znakomitych CIO;

- są gotowi sięgnąć po tytuł najlepszego CIO w Polsce.

W minionych edycjach konkursu, po tytuł CIO Roku sięgali znakomici szefowie IT: w 2011 Łukasz Neuman, KRUK SA; a wcześniej: Tomasz Matuła, TP, Sławomir Panasiuk, KDPW SA, Henryk Baniowski, (dwukrotnie, jako CIO w Alior Bank i BPH PBK), Dorota Poniatowska-Mańczak, BZ WBK, Tomasz Romanowski, Alstom Power, Andrzej Galik, TDP, Rafał Hanys, UM Wrocławia.

Udział w Konkursie CIO roku to szansa dołączenia do elity najwybitniejszych polskich CIO. 11 grudnia 2012 roku, podczas Gali CIO Roku - największej imprezy środowiska top menedżerów IT w Polsce, w obecności 200 szefów IT, ogłosimy już po raz 10., kto jest najlepszym CIO w Polsce. Finaliści konkursu zostaną partnerami medialnymi magazyny i serwisu Klubcio.pl. Ich dokonania, oraz opinie i komentarze będziemy promować na naszych łamach. Wierzymy, że tym samym przyczynimy się do wzmocnienia ich wizerunku, jako top menedżerów oraz wizerunku firm, w których tworzą innowacyjne IT, które przyczynia się do biznesowego sukcesu.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wyjątkowym konkursie. W I etapie, Jury złożone z doświadczonych top menedżerów IT ocenia nadsyłane zgłoszenia i wybiera finalistów. Werdykt wydawany jest po II etapie, w którym finaliści spotykają się na konkursowych rozmowach z Jury.

Efektem pracy jury jest wyłonienie CIO - charyzmatycznego przywódcy, wykraczającego poza obowiązujące ramy i ograniczenia, współodpowiedzialnego za losy firmy, współtwórcę jej strategii i sukcesu. Tytuł CIO Roku przypada najbardziej wszechstronnemu a zarazem najbardziej wyjątkowemu menedżerowi IT, który przypieczętował i udowodnił swoją wyjątkowość osiągnięciami zwieńczonymi w 2012 r.

Czekamy na zgłoszenia, czekamy na CIO Roku 2012 w X., jubileuszowej edycji konkursu!

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od 20 września do 22 października 2012, wyniki I etapu będą znane 26 października. II etap i przesłuchania finalistów konkursu zaplanowaliśmy pomiędzy 5 a 9 listopada.

Gala Konkursu CIO Roku 2012 i ogłoszenie wyników odbędzie się 11 grudnia 2012 roku w hotelu InterContinental w Warszawie.

Szczegółowe informacje: http://www.klubcio.pl/konferencje/KonkursCIORoku2012/zaproszenie.asp


TOP 200