Wysoka rozdzielczość w skanerze Microtek

Na polski rynek trafił nowy skaner Microtek ScanMaker s400 zapewniający takie parametry pracy jak 48 bitowa głębia koloru, rozdzielczość optyczna 9600x4800 dpi oraz szybki interfejs USB 2.0.

Wysoka rozdzielczość w skanerze Microtek

Microtek ScanMaker s400

Ponadto producent wyposażył go w 7 klawiszy funkcyjnych na przednim panelu, co pozwala na przyspieszenie najczęściej powtarzanych zadań podczas skanowania.

W zestawie znajdziemy oprogramowanie SilverFast SE firmy LaserSoft w najnowszej wersji. Dołączone oprogramowanie zawiera nową aplikację Smart Remove, zwaną inaczej SRDTM jak również ACRTM, służące do renowacji wyblakłych zdjęć i negatywów. Dodatkowo funkcja GANE eliminuje ziarnistość i zaszumienie. Dołączony ScanPilot prowadzi krok po kroku początkujących użytkowników przez wszystkie etapy skanowania. SilverFast HDR dostępny jest opcjonalnie. SilverFast HDR jest idealny przy skanowaniu 48 bitowej głębi w trybie Raw. Dołączony JobManager zawiera funkcję skanowania pakietowego dla lepszego i bardziej efektywnego przepływu 48 bitowych danych. Użytkownik tylko wpisuje poprawki na listę, a JobManager wykonuje resztę zadań. Do skanera zostało dołączone oprogramowanie ScanWizard 5, Adobe Photoshop Elements 2, Adobe Photoshop Album SE, Adobe Acrobat Reader, Ulead PhotoExplorer i ABBYY FineReader Sprint dla OCR i LaserSoft SilverFast SETM.

Zobacz również:

  • Oryginalny sposób promowania nowej kryptowaluty

LightLid 35 Plus to przystawka do materiałów transparentnych opcjonalnie dołączana w wersji Photo. Pozwala na skanowanie slajdów i klisz. Za jednym razem możesz zeskanować kliszę albo 4 slajdy. LightLid 35 Plus można w prosty sposób połączyć za pomocą kabla i nie wymaga dodatkowego źródła zasilania.

Cena urządzenia to 1499 zł, wersja Photo 1599 zł

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200