Wypróbuj WF-Mag bez instalacji

Na stronach wortalu Asp.pl użytkownicy mogą testować system obsługi magazynu i sprzedaży WF-Mag dla Windows (SQL). Producentem oprogramowania jest WA-PRO Systemy Informatyczne.

Uruchomienie aplikacji możliwe jest dzięki wykorzystaniu usług terminalowych. Przed uruchomieniem konieczne jest pobranie klienta Java.

Dostęp do WF-Mag’a poprzez Internet pozwala na jego testowanie bez konieczności instalowania programu oraz serwera baz danych.

Zobacz również:

$"Użytkownicy wyrażają bardzo pozytywne opinie o naszej usłudze. Pytają, kiedy pojawią się kolejne programy. Składają również własne propozycje. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie. Dołożymy wszelkich starań by zaprezentować naszym użytkownikom możliwie szeroki wachlarz aplikacji. Oferowana przez nas platforma demonstracyjna pozwala w łatwy sposób zapoznać się z wartościami użytkowymi prezentowanych programów. Jednocześnie jest doskonałym narzędziem marketingowym" - powiedział Maciej Stelmach, Business Development Manager.

WF-Mag dla Windows (SQL) to system obsługi magazynu i sprzedaży przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Aplikacja ma ułatwiać analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.


TOP 200