Wydajniejszy SAP i WebSphere MQ

Firma BMC Software poinformowała o udostępnieniu nowej wersji rozwiązania do dostrajania aplikacji InTune, przeznaczonego dla środowisk mainframe. InTune 3.2 jest narzędziem do zarządzania jakością aplikacji wsadowych SAP działających w środowisku mainframe. Umożliwia również dostrajanie aplikacji w środowiskach WebSphere MQ.

InTune udostępnia szczegółowe, dostosowane do specyfiki aplikacji informacje wspomagające podnoszenie wydajności kluczowych aplikacji działających w środowiskach mainframe. Rozwiązanie zapewnia dane o wydajności aplikacji WebSphere MQ i SAP, pozwalając na szybkie wykrywanie przyczyny ewentualnych kłopotów z wydajnością. Mechanizm obsługi aplikacji WebSphere MQ udostępnia szczegółowe statystyki wydajności i informacje o kolejkach i menedżerach kolejek WebSphere MQ. W przypadku aplikacji SAP, szczegółowy raport o stanach oczekiwania pozwala zsynchronizować środowiska mainframe i serwery aplikacyjne SAP działające w systemach rozproszonych.

InTune jest kluczowym elementem opracowanego przez BMC Software rozwiązania AQM (Application Quality Management), umożliwiającego dostrajanie aplikacji działających w środowiskach mainframe przez automatyczne rozpoznawanie istniejących możliwości zwiększenia wydajności. Wykryte możliwości są oceniane i korelowane. Proces AQM umożliwia zwiększanie wydajności aplikacji w czasie jej eksploatacji. Dostarczane przez BMC Software rozwiązania AQM obejmują InTune oraz APC for InTune firmy TRILOGexpert.

Zobacz również:


TOP 200