Wtorkowy Przegląd Prasy

Słynny charytatywny laptop za sto dolarów zawitał do Europy... Asseco Poland kryzys nie dotyczy... Microsoft daje bezpłatnie oprogramowanie na trzy lata... Świąteczne promocje operatorów bez atrakcji... Regulator już nie widzi miliardowych korzyści dla grupy TP...

COMPUTERWORLD

IT spotyka się z biznesem

Granica pomiędzy IT a biznesem coraz bardziej się zaciera, wymagając od obu stron zrozumienia i dobrej komunikacji.

http://p1.idg.pl/r/34236

Dostawcę po kieszeni

Kary umowne są podstawową sankcją za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy. Są elementem ryzyka, które należy oszacować przed podpisaniem umowy.

http://p1.idg.pl/r/74ed2

MSPSTANDARD

7 lekcji dla MSP na bazie doświadczeń dużych działów IT

Niżej prezentujemy siedem podstawowych zasad, których znajomość może pomóc wykorzystać wieloletnie doświadczenia dużych korporacji w mniejszych firmach. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów i zwiększenie niezawodności działania systemu IT.

http://p1.idg.pl/r/b2d26

ITPartner.pl

Microsoft daje bezpłatnie oprogramowanie na trzy lata

Program BizSpark dotyczy jednak tylko technologicznych start-upów, które na bazie udostępnionego oprogramowania będą oferować swoje usługi lub tworzyć oprogramowanie.

http://p1.idg.pl/r/30624

RZECZPOSPOLITA

Kup jednego, podaruj drugiego

Słynny charytatywny laptop za sto dolarów zawitał do Europy. Od dziś można go kupić w całej UE w ramach programu "Give One, Get One".

http://www.rp.pl/artykul/131133,220563_Kup_jednego__podaruj_drugiego.html

GAZETA PRAWNA

Na święta mało atrakcji

Świąteczne promocje trzech największych operatorów komórkowych wnoszą niewiele zmian. Oznacza to, że najwięksi gracze zignorowali nowe taryfy sieci Play.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/95911,na_swieta_malo_atrakcji.html

PARKIET

Asseco Poland kryzys nie dotyczy

Spółka szybciej, niż oczekiwała, spłaca kredyty zaciągnięte na rozbudowę grupy. Pieniądze na ten cel pochodzą z bieżącej działalności i porządkowania aktywów.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=629941

Regulator już nie widzi miliardowych korzyści dla grupy TP

Urząd Komunikacji Elektronicznej, który pod koniec października opublikował analizę, z której wynikało, że grupa Telekomunikacji Polskiej sporo skorzysta na obniżeniu stawek obowiązujących w rozliczeniach za zakańczanie połączeń w sieciach mobilnych (tzw. MTR) - zmienił zdanie.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=629946

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200