Wszystkie sklepy Tesco w jednej sieci korporacyjnej

Grupa GTS Central Europe poinformowała, że będzie świadczyć na rzecz sieci detalicznej Tesco usługi IP VPN w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Współpraca zapoczątkowana w Czechach, zostanie rozszerzona na kolejne kraje - Węgry, Polskę i Słowację, dzięki czemu połączonych zostanie prawie 1000 sklepów.

Dzięki usłudze IP VPN, wszystkie sklepy Tesco w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zostały przyłączone do jednej sieci korporacyjnej, co przyczyniło się do znacznej redukcji kosztów operacyjnych związanych z obsługą wielu niezależnych aplikacji firmowych. Usługa IP VPN jest tak skonstruowana, że umożliwia łatwe przyłączenie sieci lokalnych, w ramach których można korzystać z usług głosowych, transmisji danych i dostępu do Internetu.

W parze z rozwojem usług świadczonych Tesco, zwiększyła się liczba sklepów, oddziałów i hurtowni wchodzących w skład regionalnej sieci handlowej, co z kolei miało wpływ na szybki wzrost wolumenu usług telekomunikacyjnych realizowanych przez GTS. Sklepy Tesco korzystają również z usług centrum danych w Czechach.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]sgroup.com

TOP 200