Wszechstronne LCD Eizo

Już w maju oferta firmy Alstor powiększy się o nowe, 17-calowe monitory LCD - Eizo FlexScan L577.

Wszechstronne LCD Eizo

Eizo FlexScan L557

Podstawowe parametry modelu FlexScan L557, takie jak współczynnik kontrastu wynoszący 500:1, jasność 250 cd/m2, szerokie kąty widzenia (170 st. w pionie i w poziomie) oraz krótki czas reakcji matrycy (25 ms) stawiają go w czołówce monitorów LCD tej klasy.

Ukłonem w stronę użytkowników pracujących z różnego typu aplikacjami jest funkcja Fine Contrast. Za pomocą jednego przycisku, znajdującego się na obudowie monitora, użytkownik może dobrać najodpowiedniejsze do wykonywanej aktualnie pracy parametry wyświetlania obrazu. 5 zdefiniowanych trybów wyświetlania: "Tekst", "Obraz", "Film", "Osobisty" oraz sRGB ma zindywidualizowane ustawienia temperatury, jasności i nasycenia barw.

Zobacz również:

  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?

Model FlexScan L557 posiada certyfikat TCO’03. Monitory Eizo objęte są trzyletnią gwarancją. Obsługa serwisowa odbywa się w trybie door-to-door.

Monitory trafią do sprzedaży już na początku maja br. Ich cena dla użytkownika końcowego będzie oscylować wokół 3000 PLN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200