Współpraca Informixa z Seagate

Użytkownicy baz i narzędzi Informixa otrzymują program do raportowania Seagate Crystal Info 4.5.

Użytkownicy baz i narzędzi Informixa otrzymują program do raportowania Seagate Crystal Info 4.5.

Informix dostarcza obecnie wszystkim użytkownikom serwerów Informix-Online Dynamic Server, Informix-Online Workgroup Server i Informix-Online Workstation pakiet Seagate Crystal Info 4.5.

Do każdej bazy Informix dołączony jest CD-ROM (Informix-Partner CD Companion), zawierający program Crystal Info 4.5 z pełną licencją dla 5 użytkowników, przystosowany i skonfigurowany do współpracy z bazami Informixa. Program bazujący na Crystal Reports rozwija ideę raportów, dając możliwość analizowania, aktualizowania i rozpowszechniania informacji między członkami zespołów korzystających z tych samych zasobów baz danych.

Prawidłową współpracę z bazami danych Informix zapewniają rodzime sterowniki opracowane specjalnie do tego celu przez Seagate. Można z nich także korzystać w Seagate Crystal Reports 5.0 - pakiecie narzędziowym do opracowania formy i zakresu raportów z baz danych.

Seagate Crystal Reports 5.0 Professional w postaci biblioteki klas będą dołączane do każdej kopii pakietu narzędziowego Informix NewEra 3.0, pozwalając programiście na szybkie tworzenie raportów w aplikacjach bazodanowych.

Rodzime sterowniki produktów Seagate do baz Informix oraz biblioteka klas NewEra realizująca Crystal Info są dostępne w lokalizacji firmy Seagate pod adresem www.seagatesoftware.com. Od 1 czerwca br. CD z tymi produktami jest dołączany do produktów Informixa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200